Novinky

další » poslední »
zobrazit
Seznamte se s druhy italských těstovin 2/2

 RaviolyNejslavnější plněné těstoviny. Ravioly jsou tvaru čtverečků a nejčastěji se plní masovou směsí. Běžně se u nás nazývají také jako těstovinové taštičky. Lidé si občas ravioly pletou s tortellini,… »

Seznamte se s druhy italských těstovin 1/2

 SpaghettiZnámé špagety. Jenže klasické italské špagety jsou jiné než ty u nás. Jsou vyrobené z hrubé mouky a tak jsou navrchu hrubé. Díky tomu tak udrží omáčky, se kterou se podávají a tak se… »

Jaké jsou dnes zahradní nůžky 2/2

 Nůžky na trávuModerní doba diktuje zelené a husté trávníky se vší dokonalostí. Proto nejsou tolik viděny záhony květin, ale dokonale upracované trávníky. Jenže aby jimi skutečně byly, je zapotřebí… »

Jaké jsou dnes zahradní nůžky 1/2

 Klasické zahradní nůžkyBez klasických zahradních nůžek není obvykle žádná domácnost, kde je i menší zahrada. Klasické zahradní nůžky jsou jednoduché a pevné, určené na zastřižení keřů, větví, prostřihávání… »

Jaké jsou dnes hrábě 2/2

 Švédské hráběTypickou poznávací vlastností pro švédské hrábě je vějíř. Všechny hrábě, které jsou ve vějířovitém rozložení, jsou švédskými hráběmi a typické pro ně je především to, že se s nimi… »

Jaké jsou dnes hrábě 1/2

 Dřevěné hráběŠiroké hrábě, které se především užívají na hrabání sena. I když jsou velké, široké, tak jsou lehké a dobře se s nimi pracuje. Dřevo, jako přírodní materiál na sebe dobře váže přírodní… »

Jaká jsou dnes košťata 2/2

 Kartáč na spárySpáry jsou často terčem nánosů špíny, prachu a jiných nečistot, které tak udolávají nehezký vzhled okolí. Běžným koštětem není snadné vymést tuto spáru tak, aby byla čistá, obzvláště… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké jsou dnes lopat…

Chalupa zdena s vraty autor Pavel Hanzal (c)

 Skládací lopataPro manipulaci a transport jsou určené skládací…

Jaké jsou dnes hrábě…

Chalupa drevena u lesa autor foto Pavel Hanzal (c)

 Dřevěné hráběŠiroké hrábě, které se především užívají na…

Jaké jsou dnes hrábě…

Zahrada tulipany volne autor Pavel Hanzal (c)

 Švédské hráběTypickou poznávací vlastností pro švédské…

Jaké jsou dnes vidle…

Chata se suterenem autor Pavel Hanzal (c)

Vidle bavorkyOznačení vidlí typu bavorek mají tenké, dlouhé a…