Jaké jsou dnes balicí papíry na Vánoce 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Katalog pro kutily přidat/editovat firmu

Stavební materiály Nářadí Recepty Okrasné rostliny Užitkové rostliny Zvířata Katalog firem

 Barevné provedení balicích papírů na Vánoce

Tradiční červená, zlatá a zelená jsou stále populární a pro Vánoce důležité barvy. Každopádně výrobci balicích papírů na Vánoce si uvědomují, že moderní doba si také žádá své a na trhu jsou tak rozmanité barvy včetně modré, fialové, růžové, žluté i bílé. Běžné jsou i motivy potisku balicích papírů na Vánoce. Jehličí, vánoční ozdoby, stromečky, svíce, sáně, sněhuláci nebo vánoční ornamenty. Vše se opakuje a objevuje, přičemž nesmí chybět hvězdy, sněhové vločky či sobi a občas i Santa Claus.

Balicí papíry pro děti

Lidé tak mají na výběr, zda zvolí spíše jednodušší potisk, nebo veselý a hravý. Obzvlášť, pokud jsou dárky určené dětem, je vhodné vybrat balicí papír pro děti. Motivy populárních postav dětských pohádek, anebo obecně veselé obrázky mohou být pro dítě příjemným a veselým překvapením. Pravdou je, že se většinou po rozbalení balicí papír vyhodí se vším všudy, ale pokud už je nutné jej koupit a cena je stejná, proč nepořídit balicí papír, který může udělat radost.

Jednobarevné balicí papíry

Bývá zvykem, že jsou balicí papíry na Vánoce s potiskem, alespoň s použitím dvou a více barev. Každopádně v poslední době je možno stále více vidět na trhu balicí papíry jednobarevné. Jsou většinou lesklé a v tradičních barvách. Nicméně je potřeba si před koupí uvědomit, že se hodí na dárky pevného základu, nejlépe standardní krabice a především je nutné umět dárky zabalit dobře. Jinak nebudou vypadat úhledně a celou atmosféru hanit.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady, návody, postupy a informace zveřejněné na stránkách KUTILweb.cz nenahrazují odborné postupy, zákony a informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli vždy nejprve konzultovat s odborníkem z daného oboru a vše si důkladně ověřit. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Souvisejíci firmy

Štítky: dekorace

 

Související články

Vylepšete interiér v…

Kvetinac s motylkem dekorace autor Pavel Hanzal (c)

Bambus je přírodní materiál, který si zskává na čím dál větší…

Jaké jsou dnes balic…

Bluska autor foto Pavel Hanzal (c)

 Balicí papíry podle cenyVánoce jsou oblíbeným obdobím v roce.…

Zkrášlete si byt své…

Panelak lodzie autor foto Pavel Hanzal (c)

 Dekorativní samolepky se čím dál více zabydlují v českých…

Jaké jsou dnes dekor…

Syry v Holandsku_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Dekorace běžnéJednoduchost je v především hlavním…