Jaké jsou dnes balicí papíry na Vánoce 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Katalog pro kutily přidat/editovat firmu

Stavební materiály Nářadí Recepty Okrasné rostliny Užitkové rostliny Zvířata Katalog firem

 Barevné provedení balicích papírů na Vánoce

Tradiční červená, zlatá a zelená jsou stále populární a pro Vánoce důležité barvy. Každopádně výrobci balicích papírů na Vánoce si uvědomují, že moderní doba si také žádá své a na trhu jsou tak rozmanité barvy včetně modré, fialové, růžové, žluté i bílé. Běžné jsou i motivy potisku balicích papírů na Vánoce. Jehličí, vánoční ozdoby, stromečky, svíce, sáně, sněhuláci nebo vánoční ornamenty. Vše se opakuje a objevuje, přičemž nesmí chybět hvězdy, sněhové vločky či sobi a občas i Santa Claus.

Balicí papíry pro děti

Lidé tak mají na výběr, zda zvolí spíše jednodušší potisk, nebo veselý a hravý. Obzvlášť, pokud jsou dárky určené dětem, je vhodné vybrat balicí papír pro děti. Motivy populárních postav dětských pohádek, anebo obecně veselé obrázky mohou být pro dítě příjemným a veselým překvapením. Pravdou je, že se většinou po rozbalení balicí papír vyhodí se vším všudy, ale pokud už je nutné jej koupit a cena je stejná, proč nepořídit balicí papír, který může udělat radost.

Jednobarevné balicí papíry

Bývá zvykem, že jsou balicí papíry na Vánoce s potiskem, alespoň s použitím dvou a více barev. Každopádně v poslední době je možno stále více vidět na trhu balicí papíry jednobarevné. Jsou většinou lesklé a v tradičních barvách. Nicméně je potřeba si před koupí uvědomit, že se hodí na dárky pevného základu, nejlépe standardní krabice a především je nutné umět dárky zabalit dobře. Jinak nebudou vypadat úhledně a celou atmosféru hanit.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady, návody, postupy a informace zveřejněné na stránkách KUTILweb.cz nenahrazují odborné postupy, zákony a informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli vždy nejprve konzultovat s odborníkem z daného oboru a vše si důkladně ověřit. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Souvisejíci firmy

Štítky: dekorace

 

Související články

Zkrášlete si byt své…

Panelak lodzie autor foto Pavel Hanzal (c)

 Dekorativní samolepky se čím dál více zabydlují v českých…

Vylepšete interiér v…

Kvetinac s motylkem dekorace autor Pavel Hanzal (c)

Bambus je přírodní materiál, který si zskává na čím dál větší…

Jaké jsou dnes dekor…

Syry v Holandsku_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Dekorace běžnéJednoduchost je v především hlavním…

Jaké jsou dnes dekor…

Tasticka se slonem autor foto Pavel Hanzal (c)

 Texty na zeďPozitivní psychologie je znát i v oblasti…