Jaké jsou dnes bezpečnostní kamery k rodinným domům 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Katalog pro kutily přidat/editovat firmu

Stavební materiály Nářadí Recepty Okrasné rostliny Užitkové rostliny Zvířata Katalog firem

 Výhody analogových kamer

Velkou výhodou analogových kamer je však jejich nižší pořizovací cena a vyšší citlivost kamery. Lidé se občas domnívají, že záznam z analogových kamer nelze přehrát přes internet. To není tak úplně pravdou, jsou kamery, které to umožňují.

IP bezpečnostní kamery

Síťové, neboli IP bezpečnostní kamery jsou moderním doplňkem pro rodinné domy. Jejich rozlišení obrazu je standardně vyšší, než u analogových obrazů a velkou předností je také nepřítomnost kabeláže. IP kamery jsou propojeny navzájem díky vzdálenému přístupu a úložišti, na které se také odesílá obraz.

Další výhody IP bezpečnostních kamer pro RD

Mimo moderní vzhled a propojení na vzdálené úložiště je třeba vyzdvihnout především i to, že záznam z kamer, ale i online přenos je možno sledovat přes internet a chytré mobilní telefony i se vzdáleným přístupem. Z kanceláře, či jiného místa mimo domov je tak možno vlastní objekt sledovat a v případě náletů nevítaných útočníků včas zasáhnout.pořizovací cenu IP kamery, nebo spíše kamerového systému je možno označovat za nevýhodu, ale vzhledem k nadčasovosti a možnostem, které takový kamerový bezpečnostní sytém pro rodinné domy nabízí, je IP kamera vlastně levnou záležitostí.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady, návody, postupy a informace zveřejněné na stránkách KUTILweb.cz nenahrazují odborné postupy, zákony a informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli vždy nejprve konzultovat s odborníkem z daného oboru a vše si důkladně ověřit. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Souvisejíci firmy

Štítky: bydlení, zabezpečení

 

Související články

Využití fotopastí v …

Rod dum autor foto Pavel Hanzal (c)

Fotopasti zažívají velký boom, mnoho lidí si však stále myslí,…

Jaké jsou dnes bezpe…

Hodiny keramicke autor foto Pavel Hanzal (c)

3. Bezpečnostní třída – charakterizuje se jako vysoká ochrana…

Jaké jsou dnes bezpe…

Srdicko svicka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bezpečnostní dveřní závoraOchrana majetku a soukromí je…

Jaké jsou dnes bezpe…

Bily pisek plaz Maledivy autor Pavel Hanzal (c)

 2. Bezpečnostní závora dveřní pro vchodové dveřeHlavní…