Jaké jsou dnes bezpečnostní závory 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Katalog pro kutily přidat/editovat firmu

Stavební materiály Nářadí Recepty Okrasné rostliny Užitkové rostliny Zvířata Katalog firem

 2. Bezpečnostní závora dveřní pro vchodové dveře

Hlavní vstup do domu, objektu je možno zabezpečit pohodlně bezpečnostní závorou, která se dá uzamknout z vnější i vnitřní strany. Tak je ochrana majetku zajištěna v případě obývání objektu, či naopak. Takový typ bezpečnostní závory je spolehlivou ochrnou i proti vypáčení. Závora se umisťuje do střední části dveří, je tak jištěnou bezpečnostní ochranou po celé ploše rovnoměrně vyvážená. Závory dveřní jsou obecně dost flexibilní, vyrábí se v šířkách tak, aby vyhovovaly běžným standardům, s možnou odchylkou podle typů a šíře dveří. Jestliže jsou tak dveře dělané na míru, i k nim půjde spolehlivě sehnat bezpečnostní dveřní závora.

3. Závora s ocelovým řetízkem

Pro užití do bytů jsou vhodné i bezpečnostní závory s ocelovým okem, které slouží současně jako bezpečnostní řetízek. Ideální řešení pro objekty, které z nějakého důvodu je zapotřebí mít po určenou dobu pootevřené. Například proudění vzduchu a tak dále. Hodí se pro vinné sklepy, v období výroby vína. Bezpečnostní závora tohoto typu je běžně uzamykatelná z vnější i vnitřní strany a dovoluje tak užití nejen pro vedlejší, ale i hlavní vchody.

Doplněk k bezpečnostním dveřním závorám

Výrobci ochranné, bezpečnostní techniky pro dveře i vchody doporučují i doplňkové ochranné prvky, jako je dveřní rozeta. Tak slouží jako ochrana proti odvrtání zámku nebo jeho vytržení. Konstrukce je odolná a bezpečná.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady, návody, postupy a informace zveřejněné na stránkách KUTILweb.cz nenahrazují odborné postupy, zákony a informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli vždy nejprve konzultovat s odborníkem z daného oboru a vše si důkladně ověřit. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Souvisejíci firmy

Štítky: bydlení, zabezpečení

 

Související články

Jaké jsou dnes bezpe…

Thassos krajina u more_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Výhody analogových kamerVelkou výhodou analogových kamer…

Jaké jsou dnes bezpe…

Hodiny keramicke autor foto Pavel Hanzal (c)

3. Bezpečnostní třída – charakterizuje se jako vysoká ochrana…

Využití fotopastí v …

Rod dum autor foto Pavel Hanzal (c)

Fotopasti zažívají velký boom, mnoho lidí si však stále myslí,…

Jaké jsou dnes bezpe…

Srdicko svicka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bezpečnostní dveřní závoraOchrana majetku a soukromí je…